GeoGet

Complete geocaching solutions

User Tools

Site Tools


user

Dokumentace programu GeoGet

Tato část serveru je určena k veřejnému tvoření dokumentace k programu GeoGet v podobě Wiki stránek. Registrovaní uživatelé tohoto webu zde mohou za dodržení pravidel vytvářet a měnit stávající stránky. Anonymní uživatelé zde mohou jen číst.

Pro autory doplňků

Školící materály

14. 3. 2010 proběhl event GeoGet pro začátečníky i pokročilé, ve kterém byly přednášeny různé návody a postupy při práci s programem. Zde (7.96 MiB, 3297 downloads) jsou k dispozici ke stažení podklady pro toto školení.

26. 1. 2013 proběhl event Rychlokvašky na třetí aneb naučme se něco nového, ve kterém byly přednášeny různé návody a postupy při práci s programem. Zde (1.38 MiB, 363 downloads) jsou k dispozici ke stažení podklady pro toto školení.

1. 2. 2014 proběhl event Setkání s GeoGetem. Event byl rozdělen na část pro začátečníky a část pro pokročilé. Zde (8.98 MiB, 202 downloads) (předchozí verze stažena 166x) jsou k dispozici ke stažení prezentace použité v obou částech.

22. 3. 2014 proběhl event Setkání s GeoGetem, Pilsen edition 1. Event byl určen začátečníkům a jako podklady byly použity materiály připravené pro únorový event.

Pravidla

Pamatujte, že jakákoliv vámi provedená změna je adresná, tedy všichni uvidí, kdo, kdy a co přesně na stránkách změnil! V krajním případě vám mohou být odebrána příslušná práva.

  • Neničte cizí práci!
  • Držte se tématu, všechny stránky zde by se měly týkat jen GeoGetu!
  • Nahrané soubory musí být legální, a musí se týkat GeoGetu! Toto není úschovna nebo sdílení souborů!
  • Právo nahrávat a mazat soubory je uživatelům udělováno individuálně, a to jen prověřeným a spolehlivým lidem.

Děkujeme za všechny uživatele GeoGetu!

user.txt · Last modified: 2014/06/08 12:44 by gord